Lidmaatschapstest >>

Aangescherpte voorzorgsmaatregelen voor een veilige sportomgeving bij CLUB-LIFE OUTDOOR GYM

CLUB-LIFE heeft gisteravond een controle gehad van de gemeente Hengelo op het naleven van alle corona maatregelen. Deze controle is goed verlopen! Wij willen jullie ook erg bedanken voor jullie steun en positieve houding, alleen samen kunnen we ervoor zorgen dat we veilig kunnen blijven sporten bij CLUB-LIFE OUTDOOR GYM.

Afgelopen week is ons personeel gestart met het dragen van een mondkapje. We vinden het belangrijk om de richtlijnen van de overheid zo goed mogelijk na te leven. We willen iedereen dan ook vragen dit voorbeeld te volgen en in ieder geval in de looproutes tussen de toestellen een mondkapje te dragen, zie ook onze instructie video.

Wij wachten in spanning de persconferentie af op 3 november. Afhankelijk van de maatregelen die zullen volgen zullen wij in overleg met de gemeente beslissen of we langer buiten kunnen blijven sporten in onze CLUB-LIFE OUTDOOR GYM.
 

Blijf gezond & tot snel!

Team CLUB-LIFE

Groepslesrooster

Groepslesrooster

Bij CLUB-LIFE hebben we een groot en gevarieerd aanbod aan groepslessen!

Lees snel meer

Personal Training

Personal Training

Onze Personal Trainers staan voor je klaar om je te helpen naar dat ene doel...

Lees snel meer

Openingstijden CLUB-LIFE

Openingstijden CLUB-LIFE

Bij CLUB-LIFE kan je natuurlijk ook zelf aan de slag om jouw doelen te behalen!

Lees snel meer

GO HARD
OR
GO HOME

CLUB-LIFE is er speciaal om doelen te realiseren en dromen werkelijkheid te laten worden. Wij doen er alles aan, jij ook?!

MEER INFORMATIE >>
Geplaatst op 2022-06-27

Vanaf dinsdag lanceren we de nieuwe groepslessen!

Vanaf aankomende dinsdag lanceren we de nieuwe releases van de groepslessen B...

Geplaatst op 2022-06-13

Onze collega Friso 3de & 4de op Special Olympics Twente

Onze collega Friso is afgelopen zondag 3de op de 1500 meter en 4de geworden o...

Geplaatst op 2022-06-07

CLUB-LIFE is moving outdoor!

Het Pinksterweekend brengt GOED NIEUWS!  Vanaf dinsdag 7 juni starten...