Lidmaatschapstest >>

Aangescherpte voorzorgsmaatregelen voor een veilige sportomgeving bij CLUB-LIFE OUTDOOR GYM

CLUB-LIFE heeft gisteravond een controle gehad van de gemeente Hengelo op het naleven van alle corona maatregelen. Deze controle is goed verlopen! Wij willen jullie ook erg bedanken voor jullie steun en positieve houding, alleen samen kunnen we ervoor zorgen dat we veilig kunnen blijven sporten bij CLUB-LIFE OUTDOOR GYM.

Afgelopen week is ons personeel gestart met het dragen van een mondkapje. We vinden het belangrijk om de richtlijnen van de overheid zo goed mogelijk na te leven. We willen iedereen dan ook vragen dit voorbeeld te volgen en in ieder geval in de looproutes tussen de toestellen een mondkapje te dragen, zie ook onze instructie video.

Wij wachten in spanning de persconferentie af op 3 november. Afhankelijk van de maatregelen die zullen volgen zullen wij in overleg met de gemeente beslissen of we langer buiten kunnen blijven sporten in onze CLUB-LIFE OUTDOOR GYM.
 

Blijf gezond & tot snel!

Team CLUB-LIFE

Groepslessen CLUB-LIFE

Groepslessen CLUB-LIFE

Wij geven onze groepslessen zowel binnen als buiten. Bij zomerse temperaturen blijven we lekker buiten sporten!

Lees snel meer

FunXtion

FunXtion

Train in een kleine groep voor optimaal resultaat!

Lees snel meer

Personal Training

Personal Training

Onze Personal Trainers staan voor je klaar om je te helpen naar dat ene doel...

Lees snel meer

Individuele Fitness

Individuele Fitness

Bij CLUB-LIFE kan je natuurlijk ook zelf aan de slag om jouw doelen te behalen!

Lees snel meer

GO HARD
OR
GO HOME

CLUB-LIFE is er speciaal om doelen te realiseren en dromen werkelijkheid te laten worden. Wij doen er alles aan, jij ook?!

MEER INFORMATIE >>
Geplaatst op 2021-10-04

We gaan weer rouleren bij de FunXtion in oktober!

Het is alweer oktober en dat betekent weer een nieuwe FunXtion! Er is niet al...

Geplaatst op 2021-10-04

Nieuw op het groepslesrooster, Bodybalance op vrijdag

Vanaf oktober elke vrijdagavond om 19:00 uur Bodybalance op het groepslesroos...

Geplaatst op 2021-08-10

Bring a Friend

Tijdens de zomervakantie draaien wij ons volledig programma gewoon door! Door...